Další vrchol pro Vaši akci - lezení na bedny !

Cílem je postavit co nejvyšší věž z prázdných pivních přepravek. Používáte bedny jako „žebřík“, abyste vyšplhali na věž a posunuli se tak na další úroveň. S přibývajícími přepravkami se samozřejmě konstrukce stává stále více vratkou a nestabilní. Vyhnout se kolapsu vyžaduje dovednost, rovnováhu, sílu, vytrvalost a trochu odvahy. Je to víc než skládání přepravek. Správně se rozhodnout, cíleně využívat své dovednosti, vnímat své tělo celostně a rozvíjet důvěru v sebe sama. Skládáte jednu bednu na druhou a šikovně šplháte na další, vyšší. Najít rovnováhu je náročný úkol.

Najít rovnováhu je náročný úkol.

Nejpozději u sedmé bedny, bude věž vysoká a rozviklaná tak jako Vaše sebedůvěra a ochota riskovat. Věž se teď může kdykoliv zřítit.

Vaše bezpečnost je pro nás důležitá!

Abyste byli optimálně chráněni před případným zraněním, dostane každý lezec, bezpečnostní úvazek a helmu. Navíc Vás zajistí jeden z našich trenérů, který vás po zřícení věže bezpečně spustí na zem. S tímto zabezpečením, už zábavě nestojí nic v cestě.

Aby vaše akce měla naprostý úspěch!


Lezení na bednách nabízíme POUZE s obsluhou našeho VYŠKOLENÉHO personálu!


PRONÁJEM

  • System 7
  • Sedmimetrová lezecká aktivita s obsluhou
  • Rádi Vám zašleme nabídku.
  • System 10
  • Desetimetrová lezecká aktivita s obsluhou
  • Rádi Vám zašleme nabídku.
 

SLACKLINE

Najděte svůj balanc!
Slackline je jednoduchý, zábavný a návykový sport! Je to sport, který rozpohybuje každého! Ať už na dvorku nebo v parku – za několik minut se každé místo změní v dějiště velkého dobrodružství. Skvělé obohacení pro Vaši akci. Bezpečné pro každého začátečníka. Za mírný poplatek, přivezeme naše 4 metrové slacklinové rámy s sebou.

Udělejte ze své akce nezapomenutelný zážitek!